חיפוש
  • yoslav

הטיפים של צוות אטלנטיס לקראת סופות החורף


הכותרות מבשרות: "צפויה סופה וגשם משמעותי, החזאי: "זו מערכת עמוקה ומשמעותית". חשש משיטפונות בעיקר במזרח הארץ ובערי החוף". הודעות דומות ילוו אותנו מספר פעמים במהלך החורף, לעיתים גשם חזק מאוד ולעיתים רוחות חזקות ולרוב שניהם גם יחד. ריכזנו עבורכם את ההמלצות של צוות אטלנטיס לקראת סופה, כדאי לשמור. 1. בדיקת מערכת החשמל:

בדיקה יסודית של מערכת החשמל של הבריכה לאיתור מפגעים, בעיקר חיבורי חשמל העלולים להרטב וכתוצאה מכך לגרום לקצר.

2. צמחי המים:

המיקוד כאן הוא בעיקר בצמחי מזדקרים גבוהים כדוגמת: גומא פפירוס, אירוס וכד', קבעו את הצמח באמצעות הוספת חלוקי נחל לעציץ בו הוא נמצא כדי ליצור בסיס כבד יותר ועל ידי כך למנוע את נפילתם של הצמח למים ברוחות עזות. ענפים גבוהים וענפים יבשים, מומלץ לגזום.

3. ניקוז מים:

בדיקת ניקוז המים סביב הבריכה כדי למנוע גלישת מי גשמים עם בוץ ולכלוך אל הבריכה. חשוב למנוע ממי מרזבי גגות להגיע אל הבריכה, על הגג מצטבר לא מעט לכלוך וחלק מחומרי האיטום אף רעילים לדגי הבריכה.

4. ניתוק הציוד הטכני:

במידה והבריכה אינה מאוכלסת בצפיפות בדגים, רצוי לנתק את כל הציוד הטכני עד שוך הסופה (משאבות, פילטרים, סנני UV, תאורה וכד').

5. פריסת רשת נגד עלים:

מומלץ לפרוס מעל הבריכה רשת נגד עלים שתשמש להגנה על הבריכה מפני עלים שיעופו ברוח ויגיעו אל הבריכה. רשתות עלים ייעודיות כמעט ולא יסתירו את הבריכה.

מאמר משלים: כיצד לטפל בבריכת נוי לאחר סופה


0 צפיות

כללי

whatsapp.PNG

כל הזכויות שמורות - אטלנטיס © 

paypal.PNG